Президент Товариства допомоги Церкви виступила на зібранні ООН

Президент Товариства допомоги Церкви виступила на зібранні ООН

Прес-релізи

Сестра Джин Б. Бінгем, новопокликаний генеральний президент Товариства допомоги Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони), виступила на зібранні Організації Об’єднаних Націй в м. Нью-Йорк.  Під час виступу вона розповідала про гуманітарні зусилля Церкви у всьому світі.

“Для мене честь бути тут сьогодні, щоб обговорити роль релігійних організацій у полегшенні страждань і розвитку потенціалу серед людей світу, особливо серед тих, хто є найбільш уразливим”, — сказала сестра Бінгем, яка керує більше ніж 7,1 мільйонами мормонських жінок-членів Церкви. Товариство допомоги, засноване 175 років тому, вважається однією з найстаріших і найбільших жіночих організацій в світі. 

 

Нещодавно вона повернулася з Уганди, де перебувала з візитом у Дитячому фонді ООН (ЮНІСЕФ) разом зі своїм першим радником, сестрою Шерон Юбенк, директором Благодійної організації СОД, яка також була з нею в Нью-Йорку. В березні дві жінки в якості церковних провідників відвідали центр переселення біженців Біді Біді, який є одним з найбільших центрів у світі. Біженці прибувають з Південного Судану і прилеглих африканських країн, де відбуваються громадянські заворушення і панує засуха.

Сестра Бінгем коротко згадала про вихід мормонських піонерів на захід в 1840-х роках, щоб уникнути переслідувань, а також про запровадження всесвітньої гуманітарної роботи Церкви. У 1985 році у відповідь на голод в Східній Африці гуманітарні проекти Церкви були організовані у Благодійну організацію СОД, що з того часу надала $1,89 мільярдів для допомоги в 189 країнах.

Благодійна організація СОД, котра є гуманітарною організацією Церкви, разом з дев’ятьма державними агентствами та у співпраці з іншими релігійними організаціями надала допомогу з розміщення біженців у різних регіонах світу.

Сестра Бінгем сказала: “В той час, як наші вірування і переконання можуть відрізнятися, ми об’єднані з іншими конфесіями в нашій відданості вищій справі, яка виходить за рамки наших особистих інтересів і мотивує нас жертвувати нашим майном, часом і енергією заради людей, котрі нас оточують”.

Головою групового обговорення питання біженців і політики інтеграції був Керіл Стерн, президент і головний виконавчий директор ЮНІСЕФ США. До сестри Бінгем на обговоренні приєдналися Анвар Хан, головний виконавчий директор Ісламської допомоги США; Барбара Дей, начальник Відділу внутрішнього переселення, Бюро з питань народонаселення, біженців та міграції Державного департаменту США; преподобний Кенон Е. Марк Стівенсон, директор Єпископального міністерства з міграції (EMM) та інші.

“Сестра Бінгем, ймовірно, найвищепоставлений представник Церкви, який будь-коли звертався до ООН, — додала сестра Юбенк. — Було надзвичайно хвилюючим чути її бесіду з учасниками обговорення та те, як вони підтримували один одного в їхніх зусиллях.  Я сиділа в аудиторії, і в мене бігали мурашки по тілу від думки, що це — Товариство допомоги!

В середу провідники Товариства допомоги відвідали дипломатичний обід для жінок і перетнули річку Гудзон, щоб виступити на зібранні святих останніх днів та запрошених гостей в Ньюарку, штат Нью-Джерсі.

Церква співпрацює з ЮНІСЕФ вже більше 20 років, надаючи допомогу в реалізації права усіх дітей світу на життя, освіту, медицину. З повним текстом виступу сестри Бінгем можна ознайомитися за посилання

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.