Книгу гімнів та Збірник дитячих пісень буде перевидано

Книгу гімнів та Збірник дитячих пісень буде перевидано

Новини

До обох збірників священної музики, виданих Церквою Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони), буде внесено суттєві зміни. Церковним провідникам у всьому світі було надіслано лист з повідомленням про оновлення "Гімнів" і "Збірника дитячих пісень", які використовуються на богослужіннях.

Оновлення вмісту збірників буде здійснено протягом кількох найближчих років, це дозволить задовольнити різноманітні потреби членів Церкви з усього світу та об’єднати їх. Вибрані твори міститимуть основні гімни і пісні, котрі навчають євангельським доктринам.

 

Під керівництвом Першого Президентства було утворено комітети, котрі рекомендуватимуть внесення змін до існуючих музичних збірників.

Нові музичні твори будуть об’єднані в один збірник гімнів і один збірник дитячих пісень з однаковими гімнами і піснями всіма мовами. Крім друкованого видання буде випущено аудіозапис нових гімнів і пісень. Музичні твори будуть доступними он-лайн з моменту виходу з друку нових збірників пісень.

Священна музика була важливою для святих останніх днів з перших днів Відновлення. Нинішні збірники гімнів було оновлено у 1985 р.

Додаткові гімни й пісні, які використовуються для окремих мов і територій також будуть розповсюджено з допомогою каналів цифрового зв’язку.

Нові оригінальні гімни, дитячі пісні, тексти пісень без музики і музику без текстів можна відправляти на розгляд через сайт newmusic.lds.org. Одна особа може подати на розгляд не більше п’яти гімнів і п’яти дитячих пісень. Можна також залишити відгук про сучасні видання гімнів та пісень, пройшовши Інтернет-опитування. Останній термін подання - 1 липня 2019 р.

Щоб відправити на розгляд музику або текст композитор або автор повинен створити профіль, використовуючи свій аккаунт СОД. Будь-хто (член або не член Церкви) може створити аккаунт СОД безкоштовно на ldsaccount.lds.org.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.