Апостол закликає використовувати технології для поширення “знання про Спасителя”

Апостол закликає використовувати технології для поширення “знання про Спасителя”

Старійшина Стівенсон зазначив, що потенційна користь від соціальних медіа більша за можливі ризики.

Прес-релізи

“Ми живемо в унікальному світі, маючи здатність проповідувати Євангелію буквально кінчиками наших пальців”, — сказав старійшина Гарі Е. Стівенсон з Кворуму Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) на Жіночій конференції УБЯ. 

Мормонський апостол говорив про використання технологій і соціальних медіа Церквою для поширення Євангелії. Він був останнім промовцем на дводенному щорічному заході в Прово, штат Юта, 5 травня 2017 року.

 

“Існує безліч застосунків для використання технологій належним чином і в натхнений спосіб. Нам слід робити все, що в наших силах, щоб навчити підростаюче покоління праведному використанню технологій, а також попередити і запобігти неправедному використанню й пов’язаним із ним небезпеками. Це дозволить створити умови, за яких потенційна користь технологій переважатиме пов’язані з ними ризики, — сказав старійшина Стівенсон великому натовпу, який зібрався в Марріот Центрі. — Наше послання – це послання миру. Ви — чудові посланці, які проповідують його. І ви можете робити це за допомогою цих нових і дивовижних каналів технологій. Саме досягнення в сфері друкарства і винайдення радіо та телебачення дозволили посланню відновлення (Євангелії Ісуса Христа) поширитися у всьому світі”.

Старійшина Стівенсон сказав, що Церква використовувала нові технології для розбудови Церкви Ісуса Христа з часу її організації в 1830 році. В тому самому році було видано 5000 примірників Книги Мормона. З того часу понад 175 мільйонів екземплярів було видано багатьма мовами.

Він сказав, що Церква офіційно почала використовувати Інтернет як засіб зв’язку у 1996 році, коли розпочав свою роботу сайт LDS.org для членів Церкви. Сайт відвідує понад 24 мільйони нових відвідувачів щороку і в середньому понад 1 мільйон відвідувачів щотижня. Сайт Mormon.org відвідує понад 16 мільйонів відвідувачів щороку, в основному люди інших віросповідань. 

“Починаючи приблизно з 2010 року Церква серйозно зайнялась використанням соціальних медіа для поширення «знання про Спасителя» (Мосія 3:20)”, — звітував старійшина Стівенсон.

Для прикладу він взяв Пасхальне повідомлення в Twitter старійшини Девіда А. Беднара з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, яке було переглянуте 210000 разів.

Він сказав, що Місіонерський відділ Церкви також досліджує “практичні способи”, якими соціальні медіа можуть бути використані місіонерами в місцях служіння. Церква також випустила свій перший додаток для смартфонів у 2007 році.

Старійшина Стівенсон застерігав: “Світ насправді не є таким яскравим, як його зображено в соціальних медіа. Незважаючи на це, багато хорошого приходить і ще прийде через ці нові платформи зв’язку”.

Він сказав: “[Соціальні медіа] часто наповнені гарними зображеннями домашнього декору, прекрасних місць для відпочинку і їжі, приготованої за складними рецептами. Небезпека, звісно, полягає в тому, що більшість занепадає духом через те, що вони, начебто, не відповідають ідеалізованій віртуальній реальності”.

Старший провідник Церкви також попереджав, що використання соціальних медіа і мобільних додатків може забирати багато часу та призвести до зменшення спілкування «вживу», що, ймовірно, зашкодить розвитку соціальних навичок у багатьох молодих людей. 

Старійшина Стівенсон продовжував: “Небезпеки, пов’язані з невідповідним контентом, не можна недооцінювати. В сучасному суспільстві існує всезростаюча епідемія залежності від порнографії, яка негативно впливає навіть на членів Церкви та їх сім’ї, які стають її жертвами. 

Я хочу закликати кожну з вас подумати про вашу роль в проповідуванні Євангелії миру, — він завершив. — Нехай кожна з вас буде достатньо сміливою, щоб писати в блозі, прикріпляти повідомлення, ставити позначку “сподобалося”, ділитися, публікувати, додавати друзів, писати повідомлення в Twitter, використовувати snap and swipe в такий спосіб, аби це прославляло та проявляло пошану і честь до  волі нашого люблячого Небесного Батька”.

Настанова щодо стилю тексту:У матеріалах про Церкву Ісуса Христа Святих Останніх Днів, при першому згадуванні Церкви просимо використовувати її повну назву. Щоб дізнатися більше про використання назви Церкви, зайдіть он-лайн на наші настанови щодо стилю тексту.Настанови щодо стилю тексту.