Прес-релізи

Внесено зміни до запитань для отримання храмової рекомендації

Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів Рассел М. Нельсон під час 189-ої піврічної генеральної конференції Церкви оголосив про зміни, що були внесені в список запитань для співбесіди з приводу одержання рекомендації для відвідування храму. Ці зміни стосуються найбільш важливих аспектів підготовки святих останніх...

Оголошено про зміни, що зміцнять молодь

Провідники Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів оголосили про зміни щодо кворумів Ааронового священства і класів Товариства молодих жінок, які дають молодим чоловікам і молодим жінкам більше можливостей для всебічного зростання. Ааронове священство є меншим з дворівневого священства в Церкві і дарується вірним чоловікам-святим...

Оголошено про будівництво восьми нових храмів

Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів Рассел М. Нельсон оголосив про плани будівництва восьми нових храмів.

Настанови від Першого Президентства під час сесії конференції для провідників 

Генеральні авторитети і генеральні чини Церкви зустрілися цього ранку для навчання Першим Президентством. Це навчання містило нову політику Церкви стосовно свідчень про обряди.

Першим Президентством внесені зміни у процедури виконання обрядів хрищення і запечатування  

Перше Президентство Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів опублікувало офіційний лист про зміни у процедурі для двох осіб, які служать свідками на обрядах хрищення і запечатування.

Служіння Президента Рассела М. Нельсона в Латинській Америці в 2019 році

Президент Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, Рассел М. Нельсон, відвідав святих останніх днів та інших людей в Латинській Америці у період з 24 серпня 2019 року по 2 вересня 2019 року. Разом зі старійшиною Квентіном Л. Куком, з Кворуму Дванадцятьох Апостолів, він служив у Гватемалі, Колумбії, Еквадорі, Аргентині і Б...

Президент Португалії, Марсело Ребело де Соса, відвідує Лісабонський храм

Президент Португалії, Марсело Ребело де Соса, відвідує Лісабонський храм

Офіційна заява щодо Слова Мудрості

В нещодавніх публікаціях провідники Церкви пояснили, що деякі речовини заборонені до вживання Словом Мудрості. Сюди входять вейпінг або електронні цигарки, зелений чай та напої на основі кави.

Церква оголосила про оновлення навчальних програм для дітей та молоді

Провідникам Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів було надіслане повідомлення, в якому надається інформація стосовно впровадження нової всесвітньої ініціативи для дітей та молоді.

Фестиваль до Дня захисту дітей

Члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів взяли участь у проведенні святкового заходу, присвяченому Дню захисту дітей «Всі ми діти твої, Україно!», що відбувся в Національному музеї народної архітектури та побуту України.