Прес-релізи

Офіційна заява щодо Слова Мудрості

В нещодавніх публікаціях провідники Церкви пояснили, що деякі речовини заборонені до вживання Словом Мудрості. Сюди входять вейпінг або електронні цигарки, зелений чай та напої на основі кави.

Церква оголосила про оновлення навчальних програм для дітей та молоді

Провідникам Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів було надіслане повідомлення, в якому надається інформація стосовно впровадження нової всесвітньої ініціативи для дітей та молоді.

Фестиваль до Дня захисту дітей

Члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів взяли участь у проведенні святкового заходу, присвяченому Дню захисту дітей «Всі ми діти твої, Україно!», що відбувся в Національному музеї народної архітектури та побуту України.

Великоднє послання Першого Президентства — квітень 2019 р.

189-та щорічна Генеральна конференція Церкви

Перше Президентство, члени Кворуму Дванадцятьох Апостолів та інші генеральні авторитети Церкви поділяться надихаючими посланнями на п’ятьох сесіях Генеральної конференції. 

Підтримати тих, хто береже країну

Члени Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів в Україні підтримують тих, хто береже спокій країни та свободу її громадян. Вже втретє члени Церкви зі своїми друзями організовують музичний концерт для військовослужбовців ЗСУ, що знаходяться на лікуванні.

Декларація про підтримку мусульманських громад та всіх тих, кого торкнулися наслідки стрілянини в Крайстчерч

У відповідь на вчорашні масові розстріли у двох мечетях міста Крайстчерч, президентство Тихоокеанської території Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів видало сьогодні таку декларацію про любов і підтримку.

На генеральній конференції оголошено про будівництво дванадцяти нових храмів

Загальна кількість храмів, що працюють, оголошені або будуються, складає понад 200

Президент Нельсон підкреслює важливість імені Ісуса Христа у назві Церкви: "Це Його Церква"

Оголошенно про новий баланс між навчанням Євангелії вдома і в Церкві