Прес-релізи

Освячено Паризький Французький храм

У неділю, 21 травня 2017 року, Президент Генрі Б. Айрінг, перший радник у Першому Президентстві Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, освятив Паризький Французький храм. Це перший храм у Франції і 156-й у світі.

Старійшина Кларк ділиться уроками з життя Джозефа Сміта

Доросла молодь-святі останніх днів стикаються з проблемами, з якими пророк Джозеф Сміт зіткнувся сам, коли був юнаком. Ось що сказав старійшина Кім Б. Кларк,  сімдесятник Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів на всесвітній трансляції для дорослої молоді у неділю 7 травня 2017 року. 

Апостол закликає використовувати технології для поширення “знання про Спасителя”

Старійшина Стівенсон зазначив, що потенційна користь від соціальних медіа більша за можливі ризики.

Генеральне президентство Товариства допомоги ділиться ідеями на Жіночій конференції УБЯ

Генеральний президент Товариства допомоги Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів — сестра Бінгем та її радники, сестра Шерон Юбенк і сестра Рейна І. Ебурто, разом відвідали кампус Університету Бригама Янга в Прово, штат Юта, щоб виступати на Жіночій конференції.

Візит апостола в Україну

Старійшина Джефрі Р. Холланд з Кворуму Дванадцятьох Апостолів Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів з 20 по 22 квітня відвідав Україну.

Президент Товариства допомоги Церкви виступила на зібранні ООН

Сестра Джин Б. Бінгем, президент Товариства допомоги Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів, виступила на зібранні Організації Об’єднаних Націй в м. Нью-Йорк де ​розповіла про гуманітарні зусилля Церкви у всьому світі.

Цього Великодня зосередьмося на принципах миру від Князя миру

“І кликнуть ім’я Йому: Дивний порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру” (Ісая 9:5). "Ми хочемо, щоб світ знав, що мир може прийти до всіх, хто щиро шукає Князя миру", — сказав президент Рассел М. Нельсон.

187-ма Генеральна конференція Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів

Мормони збираються двічі на рік, щоб послухати, як провідники Церкви діляться своїми посланнями духовного скерування і натхнення на теми, пов’язані з євангелією Ісуса Христа.

Апостол приєднується до інших релігійних діячів, щоб поділитися поглядом на шлюб та сім’ю

Старійшина Девід А. Беднар разом з кардиналом Тімоті М. Доланом та рабином Меїром Соловейчиком прийняв участь у колоквіум Humanum, що проходив у Нью-Йорку. 

Мормонські жінки святкують 175-у річницю Товариства допомоги

Члени Товариства допомоги по всьому світу відзначають 175-у річницю найбільшої у світі жіночої організації. Товариство допомоги було створене першими членами Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у 1842 році.