Прес-релізи

Цього Великодня зосередьмося на принципах миру від Князя миру

“І кликнуть ім’я Йому: Дивний порадник, Бог сильний, Отець вічності, Князь миру” (Ісая 9:5). "Ми хочемо, щоб світ знав, що мир може прийти до всіх, хто щиро шукає Князя миру", — сказав президент Рассел М. Нельсон.

187-ма Генеральна конференція Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів

Мормони збираються двічі на рік, щоб послухати, як провідники Церкви діляться своїми посланнями духовного скерування і натхнення на теми, пов’язані з євангелією Ісуса Христа.

Апостол приєднується до інших релігійних діячів, щоб поділитися поглядом на шлюб та сім’ю

Старійшина Девід А. Беднар разом з кардиналом Тімоті М. Доланом та рабином Меїром Соловейчиком прийняв участь у колоквіум Humanum, що проходив у Нью-Йорку. 

Мормонські жінки святкують 175-у річницю Товариства допомоги

Члени Товариства допомоги по всьому світу відзначають 175-у річницю найбільшої у світі жіночої організації. Товариство допомоги було створене першими членами Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів у 1842 році.

Зимова конференція мормонської молоді в Карпатах 

Мормони та адвентисти разом допомагають постраждалим на сході України

Гуманітарна служба Церкви та Адвентистське Агентство ADRA об’єднали свої зусилля для допомоги постраждалим людям у Северодонецьку, Трьохізбенці та Дружківці. 

Мормони у світі | 14 лютого 2017

Мормони у світі ― історії з міжнародних вебсайтів новин MormonNewsroom.org. Iнформація про те, що провідники та члени Церкви Ісуса Христа Cвятих Останніх Днів роблять для того, щоб покращити спільноти, в яких вони живуть.

Церква допомагає у догляді за пацієнтами психоневрологічного інтернату

Гуманітарна служба Церкви Ісуса Христа Святих Останніх Днів (мормони) за посередництвом Київської ОДА передала Бородянському психоневрологічному інтернату промислову пральну машину для допомоги у догляді за пацієнтами закладу.

Створенно всесвітню організацію з надання вищої освіти — BYU-Pathway Worldwide

BYU-Pathway Worldwide відповідатиме за всі освітні онлайн програми Церкви, зокрема з отримання вчених ступенів.

Концерти "У колі друзів" 

Започатковано традицію зустрічей, під час яких можна поспілкуватися та послухати надихаючу музику.